Tik internetu

GoPro HERO4 Black kamera / Standart

CHDHX-401-EU

Nauja prekė

HERO4 Black kamera skirta profesionalams. Aukščiausia vaizdo kokybė dėka jautriausios matricos, galingiausio procesoriaus ir pažangaus Protune režimo. Tiesa baterija greičiau išsenka nei Silver modelio.

Smulkiau

Šios prekės PRISTATYMAS 2-3 DARBO DIENOS

449,00 € su PVM

Apie prekę

Pažangiausia GoPro kamera.

Pristatome GoPro HERO4 Black, pažangiausia GoPro kamerą su pagerinta vaizdo kokybę. 2x galingesnis procesorius su 2x greitesniu vaizdo kadravimu. HERO4 Black laimėjo Emmy® Award-winning už GoPro efektyvumą ir visiškai naują filmavimo lygį. Neįtikėtinai didelės skiriamosios gebos 4K30 ir 2.7K50 vaizdo ir aukšto kadravimo dažnis 1080p120 suteikia galimybę filmuoti svaiginančia medžiagą apie jus ir jūsų pasaulį. Su nauja Protune ™ programa galėsite nuotraukas ir vaizdo įrašus koreguoti rankiniu būdu, ISO LIMIT ekspozicija ir daugiau. HERO 4 Black atsparus vandeniui iki 40m su 12MP nuotraukas darysite žaibišku 30 kadrų per sekundę greičiu. HERO4 Black tai pagrindinis gyvenimo fiksavimo sprendimas.


2x efektyvesnė.

Su 2x galingesniu procesoriumi ir 2x greitesniu vaizdo kadravimu ir dar geriasne vaizdo kokybę, nei jos geriausiai parduodama pirmtakė, HERO4 Black pristato filmavimą kuris yra staigesnis, turtingesnis ir daugiau išsamesnis. Kartu su naujų funkcijų ir technologijų patobulinimų: garso, praktiškumo, bevielio ryšio. HERO4 Black yra labiausiai pažengusi, našiausią GoPro kamera.
4K30. 4x skiriamoji geba 1080p.

4K30, 2.7K50, 1080p120 - HERO4 Black tai pirmoji kamera tokio pobūdžio su ultra aukštos rezoliucijos ir didelio rėmo video. Kai išimtinės domeno didelėse brangiose fotoaparatai, HERO4 Black pristato tikrai profesionalia vaizdo kokybę mažytėje kameroje. Svaiginimas aiškumas, sklandus sulėtintas atkūrimas, kino kokybės surinkimas. Visa tai atneša HERO4 Black.


Greitas, galingas nuotraukos užfiksavimas.

Su 12MP nuotraukų darymas žaibišku 30 kadrų per sekundę greičiu, HERO4 Black padeda jums užfiksuoti akimirkas kuriu jūs nenorite praleisti. Įamžinkite vieną nuotrauką arba pasirinkite Time Lapse režimą kuriuo galima fotografuoti nuotraukai automatiškai nustatytais laiko intervalais 0,5-60 sekundžių, tai puikus būdas, kaip mygtukas yra nepasiekiamas.
Nauji nustatymai sutemus.

Užfiksuoti naktinį dangų visiškai naujas būdas. Naujas Night Photo ir Night Lapse režimai siūlo pritaikomas ekspozicijos nustatymus iki 30 sekundžių. Night Photo ir Night Lapse leidžia jums užfiksuoti ultra žemos šviesos scenas, kaip niekada anksčiau.


Valdymas, peržiūra ir dalinimasis su integruotu Wi-Fi + Bluetooth®.

HERO4 Black funkcijos Wi-Fi ir Bluetooth ®, leidžia jums prisijungti prie GoPro App Smart. GoPro App paverčia jūsų telefoną ar planšetinį kompiuterį tiesioginio vaizdo nuotoliniu valdymo pulteliu. Taip jūs įgaunate pilną kontrolę visų funkcijų ir parametrų. Lengvai galite peržiūrėti ir atkurti tai kas yra užfiksuota, taip pat galite dalintis elektroniniu paštu, "Facebook" ir daugiau. GoPro App Smart leidžia jums kontroliuoti kelias GoPro kameras iki 180m atstumu.
Įsimintiniausių akimirkų žymėjimas.

Hilight Tag“ - Nauja HERO4 funkcija, leidžianti pažymėti svarbiausius momentus filmavimo metu, todėl galite greitai rasti savo geriausią įrašo vietą, kad vėliau būtų patogu redaguoti ar dalintis naudojant GoPro App arba GoPro Studio. Tiesiog paspauskite dedikuotą mygtuką ant kameros ar nuotolinio valdymo pulto.


Pasaulyje labiausiai svaiginanti vaizdo medžiaga.

HERO4 Black „SuperView ™“, tai GoPro išskirtinis vaizdo režimas, kuris apima labiausiai pasaulyje svaiginančia plačiakampę perspektyvą. Ji leidžia jums užfiksuoti daugiau aplinkos aplink save.
Time Lapse videos made easy.

Love the Time Lapse videos you’ve seen on the GoPro Channel? Now you can easily create one yourself—without spending hours in the editing room. In Time Lapse Video mode, the camera captures a Time Lapse video automatically. It’s a great way to showcase a sunrise, road trip or family gathering as a short, shareable video.


Automatinis šviesos režimas.

Automatinis šviesos režimas sumaniai keičia kadravimą remiantis apšvietimo sąlygomis. Prieblandoje leidžia jums optimaliai judėti tarp šviesos ir tamsos nereguliuojant kameros nustatymų.
Filmavimas ir fotografavimas su „QuikCapture“ patogiau.

Būkite pasiruošęs filmuoti su nauju „QuikCapture“. Jis pavers jūsų GoPro kamerą į vieno mygtuko kamerą, kuri jums suteiks galimybę pradėti įrašymą automatiškai su vienu mygtuko paspaudimu. Paspauskite vieną kartą noredami pradėti filmavimą, paspauskite ir palaikykite dvi sekundes norėdami įjungti Time Lapse nuotraukų režimą.


Profesionalus garsas.

Įrengta galinga nauja garso sistemą HERO4 Black fiksuoja švarų, aukštos kokybės garsą. Pažangiausias mikrofonas užtikrina beveik 2x didesnį dinaminį diapazoną, o geriausia savo klasėje garso algoritmu kamera užtikrina, kad jūsų įrašai skambės sklandžiau ir natūraliau, nei kada nors ankščiau.
„Protune ™“, dabar nuotraukoje + video.

Protune“ atrakina visas kameros galimybes, suteikia kino kalibro optimizuotą vaizdą. Profesionaliems filmavimams pažangus rankinis valdymas.


Patobulintas valdymas.

HERO4 Black Turi naują specialų mygtuką, kuris leidžia jums greitai prieiti ir koreguoti kameros nustatymus. Supaprastintas meniu, nustatymai paprastesni nei kada nors ankščiau. (1*)
GoPro App + GoPro Studio.

Išplėskite savo GoPro patirtį su laisvu GoPro App ir GoPro Studio programinę įrangą. GoPro App leidžia jums kontroliuoti savo kamerą nuotoliniu būdu savo telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, peržiūrėti ir dalintis savo filmuota medžiaga GoPro Channel kanale. Naudokite GoPro Studio sukurti savo patraukliems GoPro stiliaus vaizdo filmams.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

GoPro HERO4 Black kamera / Standart

GoPro HERO4 Black kamera / Standart

HERO4 Black kamera skirta profesionalams. Aukščiausia vaizdo kokybė dėka jautriausios matricos, galingiausio procesoriaus ir pažangaus Protune režimo. Tiesa baterija greičiau išsenka nei Silver modelio.

30 other products in the same category: