NanoWay NW3 Platinum

Nauja prekė

NanoWay keramikinė danga automobilio kėbului NW3 Platinum

Smulkiau

44,90 € su PVM

Apie prekę

“NanoWay” NW3 PLATINUM - tai produktas sudarytas iš stiprios formulės. Su nauja PLATINUM stipria apsaugine danga automobilis yra apsaugomas nuo dėvėjimosi, ilgesnį laiką lako paviršius nepraranda estetinės naujos išvaizdos, sunkiau pažeidžiamas lakas, pristabdomas automobilio kėbulo senėjimas, rečiau prižiūrima išorė. Taip pat NW3 PLATINUM apsaugo automobilį nuo smulkių įbrėžimų, paukščių išmatų, UV spindulių, rugščių, šarmų, druskų mišinių. Automobilis plaunamas rečiau (atsparumas purvui, lėtesnis purvo kaupimasis), purvo nuosėdos pašalinamos labai paprastai - naudojant aukšto slėgio plovimą, nereikalingi šampūnai, valikliai, ypač lengvas sausinimas! “NanoWay” NW3 PLATINUM yra ilgalaikio efekto apsauginė danga, sudaryta iš labai stiprios formulės ir skirta apsaugoti automobilio lako paviršių nuo visų išorinių veiksnių. Produkto skaidrios 3D matricos struktūros apsaugo automobilio dažus nuo įbrėžimų, grafiti, purvo, senėjimo, priešlaikinės oksidacijos, blogų oro sąlygų, kelių druskų, šokinėjančių akmenukų, vabzdžių , paukščių išmatų ir net nuo rūgštaus lietaus. Taip pat “NanoWay” NW3 PLATINUM sukuria puikų atsparumą įbrėžimams, karščiui, UV spinduliams, oksidacijai, korozijai ir chemikalams (pH skalėje 1-12). Dėl švelnumo ir hidrofobiškumo paviršius, kuris yra padengtas šiuo produktu išlieka švarus ilgesnį laiko tarpą. Kadangi “NanoWay” NW3 PLATINUM yra sudarytas iš labia stiprios formulės, vienintelis būdas kaip pašalinti šį produktą yra automobilio kėbulo poliravimas.

 

NanoWay pristato Jums unikalų produktą, kuris suteikia daugybę privalumų automobilio kėbului, dažams. Šis produktas yra unikalus todėl, kad įgauna stiprias hidrofobines savybes, apsaugo kėbulą nuo įbrėžimų, atlaiko 9h pieštuko testą. Automobilis padengtas šia tvirta apsaugine danga įgauna puikų atsparumą vandeniui, purvui, todėl automobilis bus itin lengvai prižiūrimas ir plaunamas, reikalauja mažiau pastangų ir laiko. Ir tai dar ne viskas! Ši apsauginė danga suteiks Jūsų kėbului lako žvilgesį, spindesį, apsaugos ilgam laikotarpiui nuo druskos mišinių, UV spindulių, rugščių. Šis produktas ypač tinka naudoti Lietuviškomis atšiauriomis sąlygomis, nes produkto formulė leidžia ant paviršiaus sukurti tvirtą ir tankų apsauginį sluoksnį, todėl bus galima pamiršti kėbulo koroziją, įbrėžimus. Nanoway komanda rekomenduoja šį produktą, kuris pasižymi aukšta kokybę ir ilgaamžiškumu.

 

​Techniniai duomenys: 

 • ​Produkto talpa 35ml
 • Veiksmingumas atšiaurioms sąlygoms 12 mėnesių, normalioms sąlygoms iki 36 mėnesių.
 • Atsparumas įbrėžimui: 9H pieštuko testas
 • Atsparumas temperatūrai iki 700 °C
 • Produkto išeiga apie 5 ml/m2
 • Nano dangos storis 700-1000 nm
 • Produkto galiojimas 12 mėnesių po atidarymo
 • Laikymo sąlygos: vaikams nepasiekiamoje vietoje ir -4 °C iki +30 °C temperatūroje
 • Dangos formavimosi laikotarpis: rekomenduojama išsaugoti 24 valandas kėbulą nuo aplinkos veiksnių
 • po 48 valandų danga pilnai sutvirtėja ir įgyja atsparumą aplinkai
 • Produktą galima panaudoti automobiliams, motociklams, jachtoms

 

Padengimo instrukcijos: 

1) Prieš atidarydami buteliuką, švelniai sukratykite jo turinį ir atidarykite dangtelį. Suvilgykite vatos padengimo padelį su priemone 4-5 skirtingose vietose: prispauskite tamponėlį prie buteliuko kaklelio angos ir trumpam apverskite aukštyn kojomis.  Suvilgytu tamponėliu horizontaliais ir vertikaliais judesiais trinkite norimą padengti plotą – įsitikinkite, jog neliko nepadengtų vietų.

2) Rekomenduojama 24 valandos po padengimo automobilio neeksploatuoti. Taip pat apsaugoti 24 valandas nuo lietaus. Danga pilnai susiformuoja ir įgyja kietumą praėjus 48 valandoms po padengimo.  

3) Kad paspartinti dangos formavimosį laiką galima naudoti infraraudonuosius spindulius. 

4) Rekomenduojama dengimo temperatūra yra 10o-30o C. 

 

Priežiūra: 

1) Plaunant automobilį naudokite tik automobiliui skirtą šampūną ir automobilio plovimo pirštinę-kempinę. Rekomenduojame naudoti mūsų automobilio šampūną užtikrinant kuo kokybiškesnį paviršiaus paruošimą dengimui.

2) Paukščių išmatas nuplaukite kaip galima greičiau, kad išvengti dangos pažeidimo. PLATINUM danga paukščių išmatoms yra atspari 7-8 dienas, bet neilgiau. 

3) Venkite automatinių plovyklų. 

 

Pristatome universalų produktą, kuris tinka automobilio kėbului, plastmasėms, žibintams, ratlankiams! Ne paslaptis, kad dauguma vairuotojų didelį dėmesį skiria savo automobilių švarai palaikyti. Kiekvienas vairuotojas praranda laiko švariai nuplaudami savo autotransporto priemones, išleidžia pinigus plovykloms, automobilio reikmėms spindesiui palaikyti, tačiau NANO produktai skirti automobilių paviršiaus apsaugai, sutaupys Jūsų pinigus, Jūsų brangų laiką. Apsaugokite savo automobilio kėbulą nuo blogų oro sąlygų, druskų ir vabzdžių. Blogas oras, tai pagrindinė priežastis, kodėl vairuotojai neskuba plauti savo automobilių, tačiau su šiuo NANO produktu, lietus Jums bus švaraus ir spindinčio automobilio pagalbininkas, nes šis produktas sukuria nematomą paviršiaus apsaugą, todėl lietus atliks valymo procesą - nuplaus nešvarumus ir išdžiuvus Jūsų automobilis spindės kaip kruopščiai nuplautas plovykloje. NANO produkto apsauga neleis rūdyti kėbului, o tai svarbi priežastis, kuris sutaupys Jums pinigus.  Taigi ši apsauga Jus džiugins visus metus! Užteks nuplauti automobilį vandeniu arba pasitelkti lietaus pagalba , kad džiaugtumėtės rezultatais, užmirškite brangius valiklius ir apsaugas automobilio kėbului, džiaukitės sutaupytais pinigais ir švariu automobiliu.

 

 

Produktas Jūs džiugins nes: 

 • Kėbulas tampa atsparus nuo smulkių įbrėžimų (9h pieštuko testas)!
 • Vanduo ir nešvarumai neprikibs prie paviršiaus.
 • Kėbulas tampa atsparus ultravioletiniams spinduliams, druskoms, chemikalams, rūgštims ir pan. 
 • "EASY CLEAN" efektas! Labai lengvai su šluoste nuvalysite likusias nuosėdas nuo paviršiaus.
 • Sutaupysite pinigus ir laiką
 • Nebereikės brangių valiklių automobilio kėbului, ratlankiams! 
 • Dulkės ant raltankių nuvalysite lengvai su šluoste arba vandeniu. 
 • Kėbulas įgaus hidrofobines savybes! 
 • Lėtas užterštumas
 • Paviršius įgauna blizgesį
 • Prailgina tarvanimo laiką
 • Saugo automobilio išvaizdą

 

Padengimo sąlygos: 

Automobilio kėbulas turi būti kruopščiai švarus, sausas ir neriebaluotas. Paviršius turi būti atitinkamai paruoštas. Paviršius turi būti švarus, neriebaluotas, sausas, nedulkėtas, nevaškuotas. Automobilio kėbulą patariame impregnuoti pavėsyje arba uždarose patalpose. Impregnuoti paviršių su padengimo padeliais ir iškart nusausinti, nuvalyti perteklių su švaria šluoste. Pilnas efektyvumas prasideda per 48 valandas, saugoti nuo kritulių ir purvo 24 valandas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

NanoWay NW3 Platinum

NanoWay NW3 Platinum

NanoWay keramikinė danga automobilio kėbului NW3 Platinum

30 other products in the same category: