Molinė BBQ grill "Plyta"

800-13

Nauja prekė

Molinė BBQ grill "Plyta"

Smulkiau

39,95 € su PVM

-10%

44,39 € su PVM

Apie prekę

Inovacinis Römertopf indas yra originalios išskirtinės formos indas, priverčiantis pažvelgti į maisto paruošimą ir pateikimą kitu kampu. Skirtas maisto gaminimui kepsninėse, griliuose ar naminėse krosnyse.

Specialiai išdegintas molis savo sudėtyje neturintis jokių aliuminio, nikelio likučių, be PTFE bei PFOA. Drąsiai ir be jokios sąžinės graužaties galėsite mėgautis be galo skaniu ir sveiku maistu. Indas tikrai yra atsparus karščiui ir gali būti kaitinamas net iki 900°C.

Romėniško gaminimo stiliaus – molinės plytos paslaptis yra karšti garai, kurie išsiskiria kepimo metu. Prieš kepimą, dangtį reikia išmirkyti 15 minučių šaltame vandenyje, tai leis paruošti Jūsų norimą patiekalą beveik nenaudojant aliejaus, kadangi ingredientai besitroškins praktiškai savo sultyse. Apatinė plytos dalis iš vidaus yra dengta patvaria glazūra it stiklu, kuris palaiko optimalų drėgmės lygį kepimo metu. Tokiu būdu, Jūsų patiekalas išsaugos natūralų produktų skonį bei aromatą, o taip pat bus išsaugojęs visas maistingas medžiagas bei vitaminus.

Vidinio glazūravimo dėka, indas yra antibakterinis, lengvai plaunamas ir nesugeriantis jokių  ruošiamų valgių kvapų.

Neskirtas naudoti ant atvirų karščio šaltinių (dujinės ar elektrinės viryklės), turi būti įkaitinamas palaipsniui. Ištrauktas įkaitęs indas negali būti dedamas ant kontrastiškai šaltų paviršių – gali įtrūkti ar net sprogti.

PARAMETRAI:

  • TŪRIS APIE 0,6 L.;
  • ILGIS 240 MM;
  • PLOTIS 120 MM;
  • AUKŠTIS 107 MM;
  • SVORIS 2,45 KG.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Molinė BBQ grill "Plyta"

Molinė BBQ grill "Plyta"

Molinė BBQ grill "Plyta"

11 other products in the same category: