Molinis puodas "Medium"

043-06

Nauja prekė

Molinis puodas "Medium"

Smulkiau

59,95 € su PVM

-10%

66,61 € su PVM

Apie prekę

Apvalus kepimo indas su dangčiu Medium, tobulai tiks mėsos ar kitiems troškiniams, sriuboms, padažams ar net karšto vyno paruošimui. Dangtis turi patogią rankenėlę ir lengvai gali būti nuimamas viena ranka.

Iš karščiui atsparaus molio, blizgaus juodo paviršiaus ir šviesaus padengimo iš vidaus. Padengimas yra visiškai saugus Jūsų sveikatai, neišskiriantis jokių kenksmingų medžiagų. Šis paviršius nebijo įbrėžimu, tad drąsiai galėsite “kabinti” mėgstamą kąsnelį šakute arba pjauti peiliu tiesiai inde. Padengimo dėka indas visiškai nesugeria patiekalų kvapo.

Padengti Römertopf indai yra karščiui atsparūs, tad gali būti naudojami ant ugnies, atviroje ir uždaroje kepsninėse, orkaitėje, mikrobangų krosnelėje. Kepti ar troškinti tokiuose induose galėsite be lašelio aliejaus. Prieš pirmą naudojimąsi šios serijos indų nereikia mirkyti vandenyje.

Iš šaldytuvo ištrauktą indą reikia įšildyti palaipsniui. Į įkaitintą indą negalima pilti šalto vandens ar kitų kontrastiškai šaltų skysčių – indas gali įtrūkti. Lengvai valomas ir nereikalaujantis papildomos priežiūros, galima plauti indaplovėje.

PARAMETRAI:

  • SKERSMUO 225 MM;
  • AUKŠTIS (UŽDENGUS, ĮSKAITANT DANGČIO RANKENĖLĘ) 165 MM;
  • UKŠTIS BE DANGČIO 98 MM;
  • TALPA 1,9 L. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Molinis puodas "Medium"

Molinis puodas "Medium"

Molinis puodas "Medium"

11 other products in the same category: