• −25%
Molinė grill kepimo forma
search
  • Molinė grill kepimo forma
  • Molinė grill kepimo forma
  • Molinė grill kepimo forma

Molinė grill kepimo forma

55,50 €
41,63 € Sutaupote 25%
Su PVM

Molinė grill kepimo forma

Kiekis
Išparduota

Römertopf gamintojo molinė grill kepimo lėkštė – indas yra nepakeičiamas indas draugų kompanijoje. Šitame inde patogiai ir sveikai paruošite iki 2 kg maisto. Vienu metu galėsite kepti skirtingus maisto produktus kaip namų orkaitėje, taip ir lauko uždarame griliuje. Kepamas maistas įgaus gražų „grill“ raštą, indo griovelių dėka maistas keps o ne troškinsis, nes grioveliuose susikaups kepamo maisto išskiriamas skystis.

Tokioje lėkštėje galėsite suderinti atskirai sau labiausiai patinkantį maisto derinį, o jis bekepdamas pavirs jūsų skonį atitinkančiu patiekalu.

Kepimo indas atliktas iš deginto molio ir padengtas patvaria glazūra. Glazūruotas indo paviršius visiškai nebijo įbrėžimų, tad pjaustyti paruoštą patiekalą galima tiesiogiai kepimo inde.

Visiškai ekologiškai švaraus ir jūsų šeimos sveikatai saugaus glazūravimo dėka, indas lengvai valomas, yra antibakterinis, nesugeria kvapų, gali būti plaunamas indaplovėje.

PARAMETRAI:

  • ILGIS 340 MM;
  • PLOTIS 230 MM;
  • AUKŠTIS 28 MM;

RÖMERTOPF jau daugiau nei 40 metų gamina indus iš natūralaus molio be jokių cheminių priemaišų. Per tiek metų šis vardas tapo beveik sinonimu sveikam maisto gaminimui be papildomų riebalų. Daugelyje šalių Römertopf laikomi ekologiškai sveiko maitinimosi simboliu.

Šie indai gaminami iš taip vadinamo raudonojo “romėnų” molio, kuris kasamas Vokietijoje ir ir išlaikomas specialiuose duobėse ne pridedant jokių cheminių priedų.

Kiekvienas Römertopf kepimo indas turi individualią formą tam, kad galima būtų sutalpinti ir ruošti visą produktą, jo nepjaustant. Tokia galimybė suteikia maisto ruošimui nepalyginamą patogumą ir pranoksta lūkesčius. Taip pat paruoštus patiekalus galite pateikti tiesiai kepimo inde.

037-06
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.