Prisijunk su Facebook
  • −10%
Molinė vištienos kepimo forma
search
  • Molinė vištienos kepimo forma
  • Molinė vištienos kepimo forma
  • Molinė vištienos kepimo forma
  • Molinė vištienos kepimo forma

Molinė vištienos kepimo forma

61,06 €
54,95 € Sutaupote 10%
Su PVM

Molinė vištienos kepimo forma

Kiekis
Išparduota

Vertikalus kepimo indas paukštienai kepti. Šio indo pagalba be vargo išsikepsite paukštieną iki 2 kg. griliuje arba orkaitėje. Rezultatas visada bus stulbinantis: sultinga ir švelni mėsa su gražiai apskrudusia traškia plutele. Apatinėje formos dalyje galėsite iškart paruošti/pakepti garnyrą – bet kurias savo mėgstamas daržoves.

Kepimo indas atliktas iš deginto molio ir padengtas patvaria glazūra. Lygus glazūruotas indo paviršius visiškai nebijo įbrėžimų, tad pjaustyti paruoštą patiekalą galima tiesiogiai kepimo inde. BBQ serijos indai yra karščiui atsparūs, kas leidžia kepimo indą naudoti ne tik namų orkaitėje bet ir uždaruose lauko griliuose. Idealiai paruoštos paukštienos paslaptis: tolygus mėsos įkaitinimas kaip iš išorės taip ir iš didaus per centrinę kepimo formos dalį. Mėsos kepimo metu išsiskiriantys riebalai ir marinatas nuteka į apatinės formos dalį – tai užtikrina, kad nei vienas padažo lašas nepradings. Taip pat apatinėje formos dalyje galite ruošti bulves arba kitas daržoves, kurios bus pagardintos švelniu paukštienos aromatu.

Visiškai ekologiškai švaraus ir jūsų šeimos sveikatai saugaus glazūravimo dėka, indas lengvai valomas, yra antibakterinis, nesugeria kvapų, gali būti plaunamas indaplovėje.

PARAMETRAI:

  •          SKERSMUO 250 MM;
  •          AUKŠTIS 180 MM;
  •          SVORIS 1 KG.

RÖMERTOPF jau daugiau nei 40 metų gamina indus iš natūralaus molio be jokių cheminių priemaišų. Per tiek metų šis vardas tapo beveik sinonimu sveikam maisto gaminimui be papildomų riebalų. Daugelyje šalių Römertopf laikomi ekologiškai sveiko maitinimosi simboliu.

Šie indai gaminami iš taip vadinamo raudonojo “romėnų” molio, kuris kasamas Vokietijoje ir ir išlaikomas specialiuose duobėse ne pridedant jokių cheminių priedų.

Kiekvienas Römertopf kepimo indas turi individualią formą tam, kad galima būtų sutalpinti ir ruošti visą produktą, jo nepjaustant. Tokia galimybė sutekia maisto ruošimui nepalyginamą patogumą ir pranoksta lūkesčius. 

045-06
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.